Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_core.php on line 338

Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_core.php on line 341

Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_head.php on line 213
KCHČSV - Podmínky udělování titulu

Podmínky udělování titulu

Titul českého klubového šampiona

Kategorie: Výchova a výcvik Aktualizováno 17. 2. 2022 21:09 Zveřejněno 26. prosinec 2012
Napsal Marie Bulíková Zobrazeno: 12512

Pro uznání titulu Český klubový šampion je třeba zkouška z výkonu (viz. níže) dle platných zkušebních řádů a dva tituly ČKŠ - Čekatel klubového šampiona získané na klubové či speciální výstavě (od 2 různých rozhodčích).

Čekatelství Klubového šampióna získá pes na klubové nebo speciální výstavě pořádané (příp. spolupořádané) KCHČSV, který získal ve třídách s udělením CAC známku „výborný 1 - CAC" a jehož majitel je v době konání výstavy členem KCHČSV.

Pokud CAC na dané výstavě obdrží pes, jehož majitel není v době konání výstavy členem KCHČSV, získá čekatelství na titul Klubového šampióna pes, který se umístí ve třídě s tímto psem na druhém místě a obdrží známku „výborný 2 - res.CAC", pokud je tento pes v době konání výstavy v majetku člena KCHČSV.

Pokud CAC na dané výstavě obdrží pes, který již splnil podmínky a obdržel titul Klubový šampión, získává čekatelství na titul Klubového šampióna pes, který se umístí ve třídě s tímto psem na druhém místě a obdrží známku „výborný 2 - res.CAC", pokud je tento pes v době konání výstavy v majetku člena KCHČSV.

Na Konferenci KCHČSV dne 28.7. 2018 Jedovnice byl schválen návrh na zpřísnění kritérií titulu klubového šampiona - zkoušky z výkonu.
Uznávají se zkoušky z výkonu: ZM, IGP-V, IGP-ZTP, ZPU2, ZMT, ZVV1, IGP1, IFH1, IGP-FH.

Žadatelé o udělení titulu:

Na na adresu pověřeného člena Výboru zašlete doporučeně:

  1. žádost o udělení titulu
  2. kopie dokladu o vykonané zkoušce z výkonu
  3. originál kartičky z výstavy a výkonnostní knížku

Seznam klubových šampionů

Z galerie