Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_core.php on line 338

Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_core.php on line 341

Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_head.php on line 213
KCHČSV - Výsledky Klubové výstavy ČSV 21.4. 2024, Drahonín

Výsledky výstav

Výsledky Klubové výstavy ČSV 21.4. 2024, Drahonín

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 25. 4. 2024 19:34 Zveřejněno 22. duben 2024
Napsal Kateřina Hladká Zobrazeno: 413
Výsledky klubové výstavy 21.4. 2024 v Drahoníně.
 
Všem gratulujeme!
 
PSI
Třída štěňat
1 Akát z Tajemné zahrady VN1
2 Anýz z Tajemné zahrady VN3
3 Beast Shangri-La Grace Shangri-La Grace N
4 Bridž Shangri-La Grace Shangri-La Grace VN
5 Jugg Orenda Anwar N
6 Robinson Srdcerváč VN2
7 X - Tesák Kiba Arqeva VN4
Třída mladých
8 Ankluz IV z Peronówki V1, CAJC, KVM
9 Damon Hlas vlka V4
10 Dante Lupus Aurea NEPOSOUZEN
11 Famoso Rony Vlčí štěstí V3
12 Fulmine Fargo Vlčí štěstí V2
13 Igrienne Rian Anwar VD
14 Ishtari Noe Anwar V
15 Lemmy Vlčí tlapka NENASTOUPIL
16 Petronel Kuklík V
Mezitřída
17 ANTIVA Chasing Glory NENASTOUPIL
18 Azir Suden Uni V4
19 Eechen Vlčí štěstí V3
20 Egerík IV od Úhoště VD
21 Embry Vlčí štěstí V1, CAC
22 Kaliba Vlčí tlapka VD
23 Lucky Vlčí tlapka VD
24 Cappucetto rosso e Mangiamorte V2, R.CAC
25 Santini Šedý poklad VD
26 Theo z Blatnických vinic VD
27 Thor z Blatnických vinic V
Třída otevřená
28 Alex Dancing Warrior V
29 Amun Suden Uni NENASTOUPIL
30 Argo del Rio Fenrir VD
31 Artimus Harcovský vlk V3
32 Boreas Svítynus z Rasoviska VD
33 Boža II. Strážce Šumavy V
34 DAJBOG ETAI VD
35 FINGOLFIN Gribedyr V
36 Garry Lee Foresta Incantata VD
37 Hargo Karpatský bandita VD
38 Hidejoši Anwar Anwar V4
39 Hurvínek Anwar V1, CAC, ČKŠ
40 Chaaron Miracle Mia NENASTOUPIL
41 Kai Dakmat V
42 Mortimer Šedý poklad V
43 Mungo III od Úhoště V
44 ATHANOR LUPUS OPOSSUM V2, R.CAC
45 Pancho z Katusického dvora V
46 Toreas III od Úhoště NENASTOUPIL
Třída pracovní
47 Ciro od Šesťáku VD2
48 Mufasa Šedý poklad V1, CAC, ČKŠ
Třída vítězů
49 CERNOBOG CORVI Meag Brano V2, R.CAC
50 Kenzo Power Šedý poklad V3
51 Lamborgino z Molu Es V1, CAC, ČKŠ, KV, BOB
52 Orfeus Šedý poklad V
53 Phantom Šedý poklad V4
Třída veteránů
54 Budulínek z Molu Es V1, BOV
55 Edgar Eden severu V3
56 Ori Grey Střípek snů V2
Třída čestná
57 Blueakeom BigBoss V3
58 Justify Kassius z Molu Es V2
59 Korry z Molu Es V1
 
FENY
Třída štěňat
60 Akácie z Tajemné zahrady N
61 Arnika z Tajemné zahrady VN2
62 Aronie z Tajemné zahrady N
63 Astra z Tajemné zahrady VN3
64 Astrid z Baťova údolí VN
65 Jade Gwyneth Anwar VN1, NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ
66 Rubia Srdcerváč Srdcerváč VN4
Třída mladých
67 Baileys Vlčí mýtus V
68 Fantastica Luna Vlčí štěstí V3
69 Faris Vlčí štěstí VD
70 Fenix Cirilla Della Terra Del Vento VD
71 Kalila Miracle Mia NENASTOUPILA
72 Letty Vlčí tlapka V4
73 Lupus Vitae Artemisia Absintium V2
74 Pink Lupi Kuklík V
75 Athanor Lupus Quillen Qamra Lapis V1, CAJC, KVM, BOJ
Mezitřída
76 Anarchy Chasing Glory VD
77 Caira Wolf Střípek snů V3
78 Dolly Mima Hlas vlka NENASTOUPILA
79 Euphoria Raya Vlčí štěstí V2, R.CAC
80 Haidy IV od Úhoště VD4
81 Oia z Molu Es V1, CAC, ČKŠ
82 Víra Arqeva NENASTOUPILA
Třída otevřená
83 Allegra Wolf of the Highlands VD
84 ANILOPE Hlas vlka NENASTOUPILA
85 Arachné Wolf of the Highlands VD
86 Arrietty z Chrástecké vsi V
87 Dolce Fiore Eva Vlčí štěstí V4
88 Ginger Passo del Lupo V2, R.CAC
89 Ileen Bellaimy Vlčí tlapka V3
90 Isabo II Eden severu V
91 Minnie II Eden severu V
92 Muriel Srdcerváč V1, CAC, ČKŠ
93 Niroko Grey Tichý stín NENASTOUPILA
94 Pandemia Athanor Girios dvasia V
95 Polana Corda Elizabeth Luporum VD
Třída pracovní
96 DIXI z Dubničanky VD3
97 Fantaghiro zo Srdca Európy V2, R.CAC, ČKŠ
98 Fu Finka z Molu Es V1, CAC
Třída vítězů
99 Anarchie Hlas vlka V2, R.CAC
100 Butterfly Lupus belliatus V1, CAC, ČKŠ, KV
101 Queen of Wolf Šedý poklad NENASTOUPILA
102 Querida Šedý poklad V3
Třída veteránů
103 Aisha Atir Bohemia V1
104 Baileen Vlčí tlapka NENASTOUPILA
105 Bloou Serigala V3
106 Ciri Anwar V2
Třída čestná
107 Miracle z Molu Es V1, BOS
 
NEJLEPŠÍ PÁR PSŮ
1. Ori Grey Střípek snů , Arrietty z Chrástecké vsi
2. Blueakeom BigBoss, Butterfly Lupus belliatus
 
NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ STANICE
1. z Molu Es
2. Vlčí štěstí

Z galerie